Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Kate Hudson ėshtė mė e bukura

Shko poshtė 
AutoriMesazh
AdmiraL
Webmaster
Webmaster
avatar

Male
Numri i postimeve : 1911
Age : 97
Location : World
Job/hobbies : Basketball
Humor : Mr Bean
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Kate Hudson ėshtė mė e bukura   2/5/2008, 18:43

Aktorja amerikane Kate Hudson ka kryesuar listėn revistės “People”, tė 100 njerėzve mė tė bukur nė botė. Hudson ka mundur tė pėrballoj konkurrencės e Halle Berry, Scarlett Johansson, Nicole Kidman dhe Salma Hayek.
Hudson do tė dal nė faqen e parė tė revistės gjatė kėtij muaji. Nga viti 1990 bėhet pėrzgjedhja e njerėzve me famė nėn titullin “Mos Beautiful”.
Gjatė kėsaj pėrzgjedhje aktorja Halle Berry u rendit pėr tė 12 herė nė mesin e 100 mė tė bukurave. Ndėrkaq me 67 vjet, aktorja Raquel Welch ėshtė bukuroshja mė e vjetėr nė listė.


_________________
*AdmiraL* and «Hollywood»® - the World is MinE...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://AdmiralhackeR.hi5.com
 
Kate Hudson ėshtė mė e bukura
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: