Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Bloom takohet me prindėrit e tė dashurės Kerr

Shko poshtė 
AutoriMesazh
AdmiraL
Webmaster
Webmaster
avatar

Male
Numri i postimeve : 1911
Age : 98
Location : World
Job/hobbies : Basketball
Humor : Mr Bean
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Bloom takohet me prindėrit e tė dashurės Kerr   2/5/2008, 18:41

Supermodelja e njohur australiane Miranda Kerr, e cila njėherėsh ėshtė njė ndėr modelet mė tė suksesshme tė shtėpisė sė modės ‘Victoria’s Secret’, vikendin e kaluar e ka dėrguar tė dashurin e saj aktorin e “Lord of the Rings”, Orlando Bloom, nė njė restorant tė Sydney qė tė darkojė me tė, dhe njėherėsh tė njoftohet me prindėrit e saj.
“Prindėrit e Kerr, dukeshin shumė tė lumtur qė vajza e tyre ėshtė duke kaluar mirė me Bloom”, deklaroi njė nėpunės i restorantit Catalina.
Miranda e cila atė natė kishte veshur njė fustan ngjyrė hiri dhe take tė larta, i kishte thėnė njė mikes sė saj se Orlando, ėshtė bėrė shumė i njohur prej se ka ardhur nė Australi.
Pas asaj darke romantike, aktori Bloom i cili ishte duke u larguar sė bashku me tė dashurėn e tij Kerr, i dhuroi njė pėrqafim vjehrrės sė tij tė ardhshme.


_________________
*AdmiraL* and «Hollywood»® - the World is MinE...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://AdmiralhackeR.hi5.com
 
Bloom takohet me prindėrit e tė dashurės Kerr
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: