Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Horoskopi Humoristik ..::2oo8::..

Shko poshtė 
AutoriMesazh
BoraBardh
Senior Member
Senior Member
avatar

Female
Numri i postimeve : 1399
Age : 31
Location : Kosova
Job/hobbies : ??
Humor : ??
Registration date : 12/12/2007

MesazhTitulli: Horoskopi Humoristik ..::2oo8::..   27/4/2008, 00:43

DASHI (20/3-20/4)
Tipi karakteristik i palles...I pari per cdo gje; e mire apo e keqe qofte. Mendoni se te gjithe njerezit qe ju rrethojne jane trapa por harroni qe trapi eshte mjet lundrimi dhe jo lepirese per gojen tuaj. Jeni njerez egoiste te padurueshem dhe keshillat tuaja lene per te deshiruar. Mund te kurorezoheni me shprehjen: trap- trap po disa gjera i kap...
Karakteristika te vecanta : Topemedhenj(meshkujt) e per seksin femer ne shenje ne vend te topeve mund te vihet gjoksi.

Opinion personal : Jeni te dhjamosur.


DEMI (21/4-20/5)
Te gjithe njerezit e perfshire nga kjo shenje jane tipa praktike dhe ngulmuese te arrijne ate qe duan. Personaliteti juaj mund te krahasohet me ate te qenit sepse thjesht jeni qener te punes. Shume njerez mendojne se ecni me shprehjen beni si them une e mos beni si bej une. Nuk jeni asgje me teper por nje komunist perfekt.
Karakteristika te vecanta : Ju pelqen ngjyra e kuqe...

Opinion personal : Kur jeni te vegjel ne vend tu therrasin vic u therrasin krric.


BINJAKET (21/5-20/6)
Njerez me mendime te shpejta dhe te zgjuara. Jeni te pelqyeshem per publikun sepse shume nga ju jane biseksuale. Jeni njerez qe me shprehje popullore kerkoni te nxirrni dhjame nga pleshti ose me perkufizim te shkurter bastarde te varfer. Jeni njerez tipike te dhene mbas incesteve.
Karakteristika te vecanta : Cdo gje qe shikoni ju duket sikur jeni ju vete ose eshte juaja.

Opinion personal : Mire do ishte te ishit me te paket ne numer.GAFORRJA (21/6-22/7)
Njerezit e kesaj shenje karakterizohen nga patetizmi. Nuk kuptojne dhe nuk jetojne me shqetesimin e partnereve gje e cila i vlereson perpara te tjereve si shk*****ta te vertete. Njerez te lindur dhe te prirur per te prishur dhe bere gjithcka ne menyre negative. Keto vleresime ju cojne atje ku jeni dhe nuk vleni asnje lek. Pjesa derrmuese e te lindurve ne kete shenje perfundojne ne burg...
Karakteristika te vecanta : Llum ne shoqeri.

Opinion personal : Mos u mbledhshi dy ne nje vend.


LUANI (23/7-22/8)
E konsideroni veten tuaj nje lider te lindur, kurse te tjeret mendojne qe je nje idiot i lindur. Pjesa me e madhe jane krenare dhe trima. Mendjemadhesia nuk ju lejon te toleroni kritikat e sinqerta. Arroganca e shpifur ju udheheq kudo. Njerezit e lindur ne kete shenje jane teper po****ca dhe e kaloni pjesen me te madhe te kohes para pasqyres sepse ju pelqen vetja.
Karakteristika te vecanta : Mos i zenshi deren njeriu.

Opinion personal : Do zoti nuk njoh njeri nga kjo shenje.VIRGJERESHA (23/8-22/9)
Njerezit e lindur ne kete shenje jane mjaft te rregullt e te llogjikshem.Gjerat e vogla qe u kushtoni rendesi jane te padurueshme nga njerezit qe ju rrethojne.Njerez te ftohte pa emocione dhe zakonisht ju ze gjumi gjate aktit seksual...Ju jeni tipa perfekt per shofera autobuzi dhe pimps.
Karakteristika te vecanta : Tipa qe qeshni me veshtiresi.

Opinion personal : Do zoti nuk me bie gruaja/burri e kesaj shenjePESHORJA (23/9-22/10)
Te lindurit ne kete shenje kane nje imagjinate te zhvilluar dhe kane probleme per tu pershtatur me realitetin.Nese je mashkull e je i kesaj shenje ke mundesi te madha per te kaluar ylberin e bere pederast.Nese je femer je tipi perfekt i k***es...Shancet per fitime monetare e pune jane pertoke buke e gjalpe do hani.Pjesa me e madhe e te lindurve ne kete shenje vdesin nga semundje veneriale.
Karakteristika te vecanta : Ju pelqen te bridhni lule me lule.

Opinion personal : Jo per pjese po as ne lagje mos t'ju kesh.AKREPI (22/10-21/11)
Me i keqi i te tereve. Njerez qe ja fusni cdo njeriu ne biznes dhe nuk mund tu besohet per asgje.Mungesa e etikes dhe aftesia juaj ju con ne maksimumin e suksesit. Te lindurit e kesaj shenje konsiderohen tipik bir/bije i nje nene te mire. Shumica e Akrepeve kane perfunduar te vrare.
Karakteristika te vecanta : Edhe Al Capone do ju kishte zili...

Opinion personal : Me rrini larg ju lutem.

SHIGJETARI (22/10-21/12)
Te gjithe shigjetaret jane njerez entuziaste dhe optimiste. Ju gjithmone ja lini fajin fatit duke pare qe nuk keni piken e talentit. Pjesa me e madhe perfundojne nen avujt e alkoolit.. Ju nuk keni piken e vleres gjate kohes qe dielli qendron lart ne qiell.
Karakteristika te vecanta : Ju pelqen Jin dhe vodka.

Opinion personal : Nuk njoh njeri nga kjo shenje.BRICJAPI (22/12-20/1)
Te lindurit e kesaj shenje jane konservative dhe nuk u pelqen te rrezikojne per asgje. Frikacake dhe te fjetur si puna e pules. Asnje i lindur i kesaj shenje s'ka qene ndonjehere nje person me rendesi ne jeten e perditeshme... Ju me mire shkoni e vrisni veten.
Karakteristika te vecanta :Jeni si pule e shushatur.

Opinion personal : Me thoni kur te doni te vrisni veten.


UJORI (20/1-19/2)
Ju jeni njerez mjaft krijues plus qe me sa duket ju i keni rene mamise nga dora dhe jeni shume progresiv. Ju genjeni dhe me te bukurin e botes.Jeni njerez qe mire qe nuk mbushni mire por as mesoni nga gabimet qe beni sepse jeni budallenj. Te gjithe mendojne se jeni shk*****ta, legena ,te pacipe e ndoshta edhe koqe kandari.
Karakteristika te vecanta : Nuk behen dy si ju. Jeni te paperseritshem.

Opinion personal : Nuk ka te dyte si une

PESHQIT (20/2-19/3)
Njerez me imagjinate pak si shume te shfrenuar. U duket sikur ka aliene e po i gjemon FBI-ja dhe CIA. Njerez qe ju merren shtate mendime dhe u varet leshi te gjitheve dhe njerezit ju mbajne e ju perdorin ne shumicen e rasteve si ZAR. Jeni tipa qe genjeheni nga konfidenca juaj dhe perhere jeni te zhytur....ne det kuptohet.
Karakteristika te vecanta : Peshk me hala dhe peshk pa hala.

Opinion personal : Me pelqen peshku tave.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Horoskopi Humoristik ..::2oo8::..
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Argėtim dhe Zbavitje :: Kafja e Forumit-
Kėrce tek: