Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Fejohet aktorja Carmen Electra

Shko poshtė 
AutoriMesazh
TheBest
Moderator
Moderator
avatar

Male
Numri i postimeve : 4519
Age : 30
Location : Deutschland
Job/hobbies : Fraer
Humor : Filmat qesharake
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Fejohet aktorja Carmen Electra   26/4/2008, 14:39

Aktorja seksi, Carmen Electra, ėshtė fejuar me tė dashurin e saj Rob Patterson, ka konfirmuar zėdhėnėsi i saj.
“Ai u ka thėnė miqve ditė mė parė se ėshtė fejuar. Unaza ėshtė njė diamant i zi, i vendosur nė diamante tė bartė”, ka thėnė njė burim.

Dyshja, tė cilėt janė nė lidhje pėr mė pak se njė vit, u fejuan nė Vegas gjatė vikendit tė fundit, derisa Carmen festonte 36-vjetorin e ditėlindjes.

Kjo do tė jetė martesa e tretė pėr aktoren-modele, e cila mė herėt kishte qenė e martuar edhe me rokerin Dave Navarro dhe, pėr njė kohė tė shkurtė, edhe me yllin e NBA, Dennis Rodman.

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.albade.com
 
Fejohet aktorja Carmen Electra
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: