Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Beyonce dhe Jay-Z konfirmojnė martesėn

Shko poshtė 
AutoriMesazh
TheBest
Moderator
Moderator
avatar

Male
Numri i postimeve : 4519
Age : 30
Location : Deutschland
Job/hobbies : Fraer
Humor : Filmat qesharake
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Beyonce dhe Jay-Z konfirmojnė martesėn   26/4/2008, 14:37

Beyonce Knowles dhe Jay-Z kanė konfirmuar lidhjen e tyre, me rastin e nėnshkrimit tė kontratės sė martesės nė New York. Pėr ēiftin i cili ėshtė nė lidhje nga viti 2002, ėshtė folur se janė martuar gjatė kėtij muaji, mirėpo asnjėri nuk ka dhėnė ndonjė deklaratė nė opinionin e gjerė.
Tani, gazeta amerikane “People”, ka zbuluar se ēifti ka nėnshkruar kontratėn e martesės sė 4 prillit. Siē ėshtė shprehur zyrtarja pėr nėnshkrime, Donna Conkling pėrkundėr vonesės sė dokumenteve, ēifti nuk do tė gjobitet,

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.albade.com
 
Beyonce dhe Jay-Z konfirmojnė martesėn
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: