Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Kelly Brook ndahet nga i fejuari

Shko poshtė 
AutoriMesazh
TheBest
Moderator
Moderator
avatar

Male
Numri i postimeve : 4519
Age : 30
Location : Deutschland
Job/hobbies : Fraer
Humor : Filmat qesharake
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Kelly Brook ndahet nga i fejuari   26/4/2008, 14:35

Aktorja Kelly Brook dhe i fejuari i saj, Billy Zane janė ndarė. 28-vjeēarja vendosi t’i japė fund lidhjen me yllin e filmit “Titanic”, gjatė muajit tė kaluar, pasi qė kishte kuptuar se ėshtė mjaft e re qė tė “rehatohet”.
“Pas njė kohe tė kaluar sė bashku, Kelly vendosi se Billy nuk ėshtė personi me tė cilin ajo dėshiron tė martohet dhe e ka anuluar fejesėn. Ndarja ėshtė tėrėsisht miqėsore dhe ata mbeten miq tė mirė”, ka thėnė njė burim i afėrt me Kellyn.

Billy, 42-vjeēar, ėshtė larguar nga shtėpia nė tė cilėn ēifti ka banuar nė Angli dhe ėshtė rikthyer nė Los Angeles. Ata kishin planifikuar tė martohen vitin e kaluar, por e kishin shtyrė pėr shkak tė vdekjes sė babait tė Billyt.

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.albade.com
 
Kelly Brook ndahet nga i fejuari
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: