Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Longoria ėshtė ndjerė jotėrheqėse

Shko poshtė 
AutoriMesazh
TheBest
Moderator
Moderator
avatar

Male
Numri i postimeve : 4519
Age : 30
Location : Deutschland
Job/hobbies : Fraer
Humor : Filmat qesharake
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Longoria ėshtė ndjerė jotėrheqėse   26/4/2008, 14:32

Aktorja Eva Longoria ka zbuluar se ajo ėshtė rritur duke u ndjerė se ėshtė shumė jotėrheqėse.
Ylli i serialit “Desperate Housewives”, e cila ėshtė e martuar me basketbollistin e San Antonio Spurs, Tony Parker, ka thėnė: “Jam rritur duke u ndjerė shumė jotėrheqėse dhe isha sigurisht anėtari mė sė pakti atraktiv nė familjen time. Ndjeja se motrat e mia ishin aq shumė tė bukura dhe unė isha njė vajzė, e cila kishte njė lėkurė mė tė errėt, derisa ato ishin mė tė bukura”.

Aktorja, e cila ėshtė votuar si e dhjeta nė Top 20-shin e femrave mė atraktive tė vitit 2007 ka shtuar: “Vėrtet isha e shqetėsuar pėr pamjen time, por nė njė anė jam krenare qė nuk isha e bukur kur u rrita, pasi qė kjo mė bėri qė mė shumė tė fokusohem nė studimet e mia”.

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.albade.com
 
Longoria ėshtė ndjerė jotėrheqėse
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: