Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Julia Roberts: Kurrė nuk pėrdor deodorant

Shko poshtė 
AutoriMesazh
TheBest
Moderator
Moderator
avatar

Male
Numri i postimeve : 4519
Age : 30
Location : Deutschland
Job/hobbies : Fraer
Humor : Filmat qesharake
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Julia Roberts: Kurrė nuk pėrdor deodorant   26/4/2008, 14:29

Aktorja Julia Roberts ka thėnė se ajo kurrė nuk pėrdor deodorante, dhe se e ruan veten tė pastėr dhe tė freskėt vetėm me ndihmėn e sapunit dhe ujit
''Kurrė nuk pėrdor deodorante. Nuk janė gjė e preferuar e imja”, ka thėnė aktorja, e cila ka shtuar se sapuni dhe uji janė tė vetmet produkte higjienike qė ajo mė sė shumti i pėrdor.

Roberts, dominoi gazetat gjatė vitit 1999 kur u paraqit nė premierėn britanike tė filmit “Notting Hill”, me qime tė dukshme nėn sqetull. Aktorja aktualisht ėshtė duke xhiruar filmin e saj tė ri, “Duplicity”, me aktorin Clive Owen.

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.albade.com
 
Julia Roberts: Kurrė nuk pėrdor deodorant
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: