Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Nicole Richie i kthehet punės

Shko poshtė 
AutoriMesazh
TheBest
Moderator
Moderator
avatar

Male
Numri i postimeve : 4519
Age : 30
Location : Deutschland
Job/hobbies : Fraer
Humor : Filmat qesharake
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Nicole Richie i kthehet punės   26/4/2008, 14:26

Nicole Richie i ėshtė kthyer karrierės sė saj vetėm tre muaj pasi ka lindur vajzėn Harlow.
Ylli i serialit televiziv, “Simple Life”, ėshtė vėrejtur duke lexuar njė skenar pasi kishte marrė pjesė nė njė audicion nė Toluca Lake tė Kalifornisė javėn e kaluar, derisa njė i pranishėm ka pohuar se ajo i kishte thėnė se ėshtė duke u kthyer nė punė.

Nicole ka folur edhe pėr tė qenit nėnė tė cilėn e ka pėrshkruar si njė ndjenjė tė jashtėzakonshme. “Ėshtė diēka qė s’e kam imagjinuar kurrė”, ka thėnė aktorja.

Ndėrsa njė burim ka thėnė se asaj i pėlqen shumė tė qėndrojė nė shtėpi me fėmijėn e saj dhe se ajo ėshtė shumė e lumtur qė nga momenti i lindjes

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.albade.com
 
Nicole Richie i kthehet punės
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: