Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 KILLERS dhe Elton John

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Admin
Administrator
Administrator
avatar

Male
Numri i postimeve : 3220
Age : 32
Location : I Don't now
Job/hobbies : I Don't now
Humor : I Don't now
Registration date : 12/11/2007

MesazhTitulli: KILLERS dhe Elton John   15/11/2007, 00:10

Baroni Britanik dhe "Vrasesit" amerikane do te bejne nje bashkepunim. Pas Lou Reed, Killers i drejtohen nje tjeter big-u te muzikes, per nje tjeter kenge -- Elton John. Grupi nga Las Vegas do te punojne me John edhe per kompozimet e albumit te ri qe do te ndjee "Sam"s Town".
-"Duam te bashkepunojme gjithmone me njerez qe askujt nuk ja pret mendja - ka thene frontmani Brandon Flowers - do te ishte mrekulli te realizonim dicka konkrete me Elton JOhn".
Tani per tani nga Sir John akoma nuk ka asnje pergjigje. Por per te nuk do te ishte hera e pare, qe do ti "jepte nje dore" artisteve te rinj, sic ka bere me pare me Eminem.
Kur thone, ka gjithmone nje here te dyte.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://albania.bestgoo.com
 
KILLERS dhe Elton John
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Zona Administrative :: Tema tė kaluara-
Kėrce tek: