Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Flaka Olimpike arrin nė Australi

Shko poshtė 
AutoriMesazh
BoraBardh
Senior Member
Senior Member
avatar

Female
Numri i postimeve : 1399
Age : 31
Location : Kosova
Job/hobbies : ??
Humor : ??
Registration date : 12/12/2007

MesazhTitulli: Flaka Olimpike arrin nė Australi   23/4/2008, 18:28

Flaka Olimpike ka arritur nė Kanbera tė Australisė, pėr ndalesėn e rradhės para se tė mbėrrijė nė Pekin.

Autoritetet australiane dhe kineze, si dhe ato tė abrogjenėve kanė pėrshėndetur mbėrritjen e flakės olimpike.

Australia ėshtė pėrgatitur tė presė mijėra mbėshtetės tė Kinės, por dhe protestues pro Tibetit.

Mė shumė se gjysma e forcės policore tė Kanberrės do patrullojė nė 16 kilometrat nga ku do kalojė flaka olimpike.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Flaka Olimpike arrin nė Australi
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Tė ndryshme :: Sporti dhe sportdashėsit-
Kėrce tek: