Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Liverpool humb avantazhin nė minutėn e fundit

Shko poshtė 
AutoriMesazh
BoraBardh
Senior Member
Senior Member
avatar

Female
Numri i postimeve : 1399
Age : 31
Location : Kosova
Job/hobbies : ??
Humor : ??
Registration date : 12/12/2007

MesazhTitulli: Liverpool humb avantazhin nė minutėn e fundit   23/4/2008, 18:27

Tė kuqtė e Liverpoolit kanė avancuar me rezultat 1-0 deri nė ēastet e fundit tė ndeshjes sė parė gjysmėfinale pėrballė Chelseat tė luajtur nė Anfield, kur njė autogol i shėnuar nga Rise, barazoi rezultatin.

Goli i tetė i sulmuesit holandez Dirk Kuyt, i dha epėrsinė Liverpoolit dy minuta para fundit tė pjesės sė parė (minuta 43). Por, njė autogol i shėnuar nga zėvendėsuesi John Arne Riise nė momentet e fundit tė ndeshjes, vulosi rezultat 1-1.

Kjo ishte pėrballja e tretė mes dy ekipeve nė gjysmėfinale tė Ligės sė Kampionėve nė katėr sezonet e fundit, nė tė cilat kjo ėshtė hera e parė qė Chelsea shėnon nė udhėtim.

Me kėtė rezultat Chelsea mbetet favorit pėr tė kaluar nė finale, pasi qė ndeshjen e kthimit do tė luajė si nikoqir nė Stamford Bridge, gjatė javės sė ardhshme.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Liverpool humb avantazhin nė minutėn e fundit
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Tė ndryshme :: Sporti dhe sportdashėsit-
Kėrce tek: