Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Xhim Belushi: Jam krenar qė jam shqiptar

Shko poshtė 
AutoriMesazh
BoraBardh
Senior Member
Senior Member
avatar

Female
Numri i postimeve : 1399
Age : 31
Location : Kosova
Job/hobbies : ??
Humor : ??
Registration date : 12/12/2007

MesazhTitulli: Xhim Belushi: Jam krenar qė jam shqiptar   23/4/2008, 18:26

E pėrmendim shpesh me krenari se "ėshtė shqiptar", shkrihemi sė qeshuri me batutat dhe mimikėn e tij nė njė telekomedi shumė tė suksesshme qė ka bėrė xhiron e botės dhe qė po shfaqet edhe nė ekranin shqiptar, dimė se ka pasion tė madh pėr kėngėn, qė ka shkruar njė libėr autobiografik, por qė pėr herė tė parė kemi mundėsi ta njohim mė nga afėr pėrmes vetė fjalėve tė tij: Xhim Belushin
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Xhim Belushi: Jam krenar qė jam shqiptar
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: