Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Mischa dėnohet tre vjet burgim me kusht

Shko poshtė 
AutoriMesazh
AdmiraL
Webmaster
Webmaster
avatar

Male
Numri i postimeve : 1911
Age : 98
Location : World
Job/hobbies : Basketball
Humor : Mr Bean
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Mischa dėnohet tre vjet burgim me kusht   18/4/2008, 01:56

Mischa Barton pėr shkak tė ngasjes nė gjendje tė dehur ėshtė dėnuar me tre vjet burgim me kusht. Nė tė njėjtėn kohė, ajo ėshtė detyruar tė ndjekė edhe njė program pėr rehabilitim tė alkoolistėve. Ky program parashihet tė zgjasė 3 muaj, ndėrkohė qė ajo do tė paguajė edhe njė dėnim nė vlerė prej 837 funte.
Prokuroria ka vendosur qė Mischan ta lirojė nga aktakuza pėr posedim narkotikėsh.“Ajo e ka kuptuar se ka bėrė gabim. Tashti ka shumė punė para vetes”, ka deklaruar agjenti i saj Anthony Salerno pėr “Us Weekly”.


_________________
*AdmiraL* and «Hollywood»® - the World is MinE...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://AdmiralhackeR.hi5.com
 
Mischa dėnohet tre vjet burgim me kusht
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: