Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Berry dėshiron tė heqė peshėn pas lindjes

Shko poshtė 
AutoriMesazh
AdmiraL
Webmaster
Webmaster
avatar

Male
Numri i postimeve : 1911
Age : 97
Location : World
Job/hobbies : Basketball
Humor : Mr Bean
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Berry dėshiron tė heqė peshėn pas lindjes   18/4/2008, 01:27

Aktorja Halle Berry dėshiron tė ēlirohet nga trashja e saj e tepėrt qė i solli shtatzėnia, para se tė dalė nė publik me vajzėn e saj tė lindur, Nahla.
Berry dhe i dashuri i saj, modeli Gabriel Aubry, sollėn nė jetė foshnjėn e parė tė tyre gjatė muajit tė kaluar, por vogėlushja ende nuk ėshtė paraqitur nė faqet e magazinave tė fytyrave tė famshme.

Berry pritet tė bėjė paraqitjen e parė publike pas lindjes nė turneun e tė famshmėve nė fund tė kėtij muaji, ndėrsa burimet thonė se nėna e re dėshiron tė rikthejė formėn pėr kėtė ngjarje dhe mė pastaj tė tregojė figurėn e saj qė e ka pas shtatzėnisė.


_________________
*AdmiraL* and «Hollywood»® - the World is MinE...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://AdmiralhackeR.hi5.com
 
Berry dėshiron tė heqė peshėn pas lindjes
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: