Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Jolie ia dorėzon shpėrblimin gazetares Pearl

Shko poshtė 
AutoriMesazh
AdmiraL
Webmaster
Webmaster
avatar

Male
Numri i postimeve : 1911
Age : 98
Location : World
Job/hobbies : Basketball
Humor : Mr Bean
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Jolie ia dorėzon shpėrblimin gazetares Pearl   18/4/2008, 01:18

Aktorja hollywoodiane, Angelina Jolie, dukej shumė e emocionuar derisa po ia ndante shpėrblimin “Fern Holland Award” mikes sė saj Mariane Pearl, nė ceremoninė “Vital Voices Global Leadership Awards” nė Washington, D.C. Jolie, e cila thuhet se ėshtė shtatzėnė me binjakė, ka aktruar Pearl nė versionin filmik tė librit tė saj “A Mighty Heart”.
Jolie e ka quajtur Pearl njė nėnė tė shkėlqyer dhe njė shembull tė “kurajės, shpresės dhe tolerancės”. Pearl, gruaja e gazetarit tė vrarė Daniel Pearl, e ka quajtur aktoren “motėr” gjatė fjalimit tė saj. Jolie, 32 vjeēe, ka marrė pjesė tė martėn nė Kėshillin pėr Marrėdhėnie tė Jashtme nė Washington D.C. Kjo ngjarje ėshtė bėrė pėr tė ndihmuar Jolien nė pėrkrahje tė edukimit pėr fėmijėt e konfliktit, qė do tė pėrqendrohet nė ndihmėn e organizatave bamirėse dhe rrėfimin e tregimeve tė fėmijėve nga vendet nė konflikt.


_________________
*AdmiraL* and «Hollywood»® - the World is MinE...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://AdmiralhackeR.hi5.com
 
Jolie ia dorėzon shpėrblimin gazetares Pearl
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: