Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Berry dėshiron tė heqė peshėn pas lindjes

Shko poshtė 
AutoriMesazh
AdmiraL
Webmaster
Webmaster
avatar

Male
Numri i postimeve : 1911
Age : 98
Location : World
Job/hobbies : Basketball
Humor : Mr Bean
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Berry dėshiron tė heqė peshėn pas lindjes   17/4/2008, 17:39

Aktorja Halle Berry dėshiron tė ēlirohet nga trashja e saj e tepėrt qė i solli shtatzėnia, para se tė dalė nė publik me vajzėn e saj tė lindur, Nahla.
Berry dhe i dashuri i saj, modeli Gabriel Aubry, sollėn nė jetė foshnjėn e parė tė tyre gjatė muajit tė kaluar, por vogėlushja ende nuk ėshtė paraqitur nė faqet e magazinave tė fytyrave tė famshme.

Berry pritet tė bėjė paraqitjen e parė publike pas lindjes nė turneun e tė famshmėve nė fund tė kėtij muaji, ndėrsa burimet thonė se nėna e re dėshiron tė rikthejė formėn pėr kėtė ngjarje dhe mė pastaj tė tregojė figurėn e saj qė e ka pas shtatzėnisė.


_________________
*AdmiraL* and «Hollywood»® - the World is MinE...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://AdmiralhackeR.hi5.com
 
Berry dėshiron tė heqė peshėn pas lindjes
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: