Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Orlando Bloom serisht me i bukuri

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Leonita
Administrator
Administrator
avatar

Female
Numri i postimeve : 2988
Location : United Kingdom
Registration date : 30/03/2008

MesazhTitulli: Orlando Bloom serisht me i bukuri   11/4/2008, 22:22

Pėr herė tė dytė, bukuroshi Hollywoodian qė pushton zemrėn e cdo femreje, zgjidhet mashkulli mė i bukur nga tė gjithė aktorėt.
Orlando Bloom njė bukurosh i rrallė, shpreh falemnderimin maksimal ndaj tė gjithė shokėve dhe kolegėve tė tij qė e kanė bėrė tė mundshme zgjedhjen si mashkulli mė i bukur i Hollywoodit.
Nė ndėrkohė tė gjithė sondazhet kanė thėnė pėr Orlando Bloom, se simpatinė e tė gjithė shokėve, aktorėve dhe popullit, i'a ka tėrhequr vėmendjen filmi i fundit 'Piratėt e Carribeve' qė pjesa e tretė paraqitet si 'Fundi i Botės'.
Edhe Johnny Depp ka treguar se ndjehet shumė i kėnaqur qė ai pati njė bashkėpunim kaq tė bukur, si kjo me Orlando Bloom.


Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Orlando Bloom serisht me i bukuri
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Arti dhe Kultura :: Kinematografia dhe Teatri-
Kėrce tek: