Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Kylie Minogue fiton £500,000

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Leonita
Administrator
Administrator
avatar

Female
Numri i postimeve : 2988
Location : United Kingdom
Registration date : 30/03/2008

MesazhTitulli: Kylie Minogue fiton £500,000   11/4/2008, 22:15

Kylie Minogue ka thene ne nje interviste se ajo perseri don qe te jete vendi i pare i muzikes dhe zhandrit te cilit i takon kendimi i saj.Vetem nga nje koncert ajo fiton £500,000 dhe kjo ka qene si nje sekret per London ku dhe akoma ka lene nje emer te madh te muzikes se saj me kenget qe te gjithve u duken te embla.
"The date of the party" quhej koncerti i saj i fundit me nje emer kaq melankolik por dhe misterioz.James Gooding, Jason Donovan e kane lavderuar shume kete kengetare ne Neighbours te Australise prej ku dhe rrjedh ky yll kaq i madh ! 39 vjecarja ka fituar akoma edhe me shume sukses dhe kete e tregojne vete komplimentet qe ka populli i saj dhe jo vetem fansat e saj, por dhe te gjithe te tjeret...

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Kylie Minogue fiton £500,000
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: