Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Ronney i martuar...

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Leonita
Administrator
Administrator
avatar

Female
Numri i postimeve : 2988
Location : United Kingdom
Registration date : 30/03/2008

MesazhTitulli: Ronney i martuar...   11/4/2008, 22:14

Ka ardhur koha qe edhe Wanye Rooney te martohet me ate qe e dashuron. Te gjithe futbollistet e ekipes se 'Manchester United', kane marrur kete vere si parashikim te martesave te tyre, dhe keshtu edhe i plotesojne bemat qe i parashikojne... "The England" ka treguar per martesen e Ronney pak me gjate. Coleen McLouglin 21 vjecare, per momentin vazhdon te mbetet dashnorja e Rooney per deri sa nuk eshte martuar me ate.E per bashkeshorte ja lejme javes se ardshme ku dhe caktohet dasma e tyre.Te gjithe jane te kenaqur me kete martese qe pritet kryesisht vete dhendri dhe nusja, kurse perkrahesit kryesor te ketyre dasmave jane prinderit e te dy femijeve te tyre, Rooney dhe McLouglin.

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Ronney i martuar...
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: