Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Madonna ka lekuren e re vec nga ujti.

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Leonita
Administrator
Administrator
avatar

Female
Numri i postimeve : 2988
Location : United Kingdom
Registration date : 30/03/2008

MesazhTitulli: Madonna ka lekuren e re vec nga ujti.   11/4/2008, 22:13

Bukuroshja qė me vite e ka mbajtur titullin si mbretėresha e popit dhe jo vetėm kaq pasi ajo me bukurinė e saj i ka mahnitur tė gjithė jo vetėm tė moshės sė saj por edhe tė moshave tė ndryshme. Pasi njė fėmi i djepit e njeh bukuroshen Madonna...Ajo ka nisur qė ti dallojė vitet e saj. D.m.th 48 vjeēares kanė nisur ti dominojnė simbole nė fytyrėn e saj pė moshėn qė ajo posedon. Mirė po ajo ka mbajtur nė tė vėrtetė njė distancė me moshėn e saj dhe nuk e ka treguar aspak vehten si njė grua e viteve qė ka patur. Kėtė e ka thėn kryesisht Guy Ritchie, i cili me vjet e ka parė Madonnėn, por jo nė kėtė gjendje qė ajo ka sot.
Ajo vshtė parė shpesh nė restorantin Laconda Locatelli nė London. Gjithmonė ka qėnė e shoqėruar nga folvsi i fjalėve ose lajmeve tė sipėr, Guy Ritchie. Po ashtu edhe shoku i saj i mirė, Dialy Mirror.

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Madonna ka lekuren e re vec nga ujti.
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: