Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Victoria Beckham lojtare be basebollit ?

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Leonita
Administrator
Administrator
avatar

Female
Numri i postimeve : 2988
Location : United Kingdom
Registration date : 30/03/2008

MesazhTitulli: Victoria Beckham lojtare be basebollit ?   11/4/2008, 22:12

Victoria Beckham ėshtė parė kohėn e fundit duke luajtur baseball (besboll). 33 vjeēarja, pas lojės tregohet shumė nervoze, pasi me sa duket ajo do qė tė krijojė fansa nė kėtė profesion si bashkėshorti i saj shumė i adhuruar nga tė gjithė pa marr parasysh moshė, komb, fe etj etj... Victoria ka qėnė e veshur nė dresin e LA Dodgers, dhe jacketa ka qen me ngjyrė tė kaltėrt. Aty prezent kanė qėnė edhe Brooklyn, Romeo dhe Cruz, si tė pranishėm tė mamasė sė Victoriės. ėshtė dhėnė edhe njė shprehje parrollike ku shkruhej se: "Her boys are sports-mad" dhe kjo ka dominuar gjithkund nė tė katėrt anėt e sallės dhe tė pranishėmve qė janė pėrfshirė nė publikun e duhur.

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Victoria Beckham lojtare be basebollit ?
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: