Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Steven Gerrad i martuar...

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Leonita
Administrator
Administrator
avatar

Female
Numri i postimeve : 2988
Location : United Kingdom
Registration date : 30/03/2008

MesazhTitulli: Steven Gerrad i martuar...   11/4/2008, 22:11

Kapiteni dhe futbollisti mė i mirė i skuadrės angleze 'Liverpool', Steven Gerrard, ka thėnė se ka ardhur koha qė tė shpenzojė pėr martesėn e tij me bukuroshen Alex Curran, e cila tash mė ka lidhur njė dashuri tė madhe me tė njohurin Gerrard. Nė revistėn angleze 'Today', ėshtė treguar se Steven Gerrard dhe bukuroshja Alex Curran do martohet me veshje futbollistike d.m.th do martohet me dressin e Liverpool-it. Alex 24 vjeēare dhe steven 26 vjeēar me njė dallim moshe prej 2 vitesh, do shkojnė nė pushime prej 3 ditėsh nė njė vend shum luksoz, kryesisht nė 'Cliveden House' nė Berks. Problemi i vetėm pėr kapitenin e Liverpool vshtė Manchester United sipas njė pėrshkrimi tė tij nė njė mediė. Ai ka thėnė se yjet Michael Carrick dhe Gary Neville shfaqin probleme duke thėnė se ėndrra e tyre e vetme ėshtė qė tė shkojnė dhe tė luajnė pėr kėtė skuadėr, d.m.th pėr Man.UTD vetėm njė ditė tė paktėn, ose tė mbeten pėr gjithmonė aty...

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Steven Gerrad i martuar...
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: