Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Simon Cowell e dashuruar

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Leonita
Administrator
Administrator
avatar

Female
Numri i postimeve : 2988
Location : United Kingdom
Registration date : 30/03/2008

MesazhTitulli: Simon Cowell e dashuruar   11/4/2008, 22:10

Aktorja ka thene se dadhuria e saj eshte e ftohte. 36 vjecarja Simon Cowell ka fol shum ne nje program televiziv ne Britain's Got Talent, per dashurine e saj. Kryesisht ka permend edhe emrin e Mr Nasty.
Nese ajo ishte femra me fat keqe qe kemi pa ndonjeher ne nuk mund te themi se a ka ndonje njeri me te lumtur ne bote prej saj pasi ne te vertet eshte nje her me fat te madh qe eshte aktore, e bukur dhe e pasur mbi te gjitha, gje qe te gjithe ne kete bote sidomos qeniet egoiste e kerkojne kete.
Pe rketo gjera e ka keshilluar Piers morgan te ciles i ka ber shume keshilla mire po ndoshta per Simonin jane te kota keto fjale. Te gjithe keshilltaret si Amanda dhe Piers kane patur keshilla te njejta po thuaj se te ngjajshme.

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Simon Cowell e dashuruar
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: