Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Naomi kurrė mė nuk mund tė fluturojė me “British Airways”

Shko poshtė 
AutoriMesazh
AdmiraL
Webmaster
Webmaster
avatar

Male
Numri i postimeve : 1911
Age : 97
Location : World
Job/hobbies : Basketball
Humor : Mr Bean
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Naomi kurrė mė nuk mund tė fluturojė me “British Airways”   9/4/2008, 18:41

Pėr shkak se ka fyer policinė dhe personelin e Terminali 5 nė aeroportin londinez “Heathrow”, Naomi Campbell i ėshtė ndalur pėrjetėsisht mundėsia e fluturimit me kompaninė “British Airways”.
“Me kėtė ndalesė, ne u dėrgojmė porosi tė gjithėve se njė sjellje e tillė ėshtė plotėsisht e papranueshme”, ka thėnė njė zyrtar i BA-sė pėr “Daily Mirror”. Ai e ka pranuar se pėr ta sjellė njė vendim tė tillė ka qenė e vėshtirė, ngase flitet pėr njė klient me vlerė. “Megjithatė, pėr ne prioritare ėshtė siguria e personelit dhe e udhėtarėve”, ka thėnė ky zyrtar. Nga ana tjetėr, Naomi shpreson se ky konflikt me BA-nė do tė mund tė tejkalohet. “Prej 30 vjetėsh fluturon me ‘British Airways’ dhe mendoj se ky konflikt mund tė zgjidhet nė mėnyrė miqėsore”, ka deklaruar zėdhėnėsi i modeles.


_________________
*AdmiraL* and «Hollywood»® - the World is MinE...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://AdmiralhackeR.hi5.com
 
Naomi kurrė mė nuk mund tė fluturojė me “British Airways”
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: