Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Lindsay Lohan akuzohet nga truproja

Shko poshtė 
AutoriMesazh
AdmiraL
Webmaster
Webmaster
avatar

Male
Numri i postimeve : 1911
Age : 97
Location : World
Job/hobbies : Basketball
Humor : Mr Bean
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Lindsay Lohan akuzohet nga truproja   9/4/2008, 18:39

Aktorja Lindsay Lohan ėshtė akuzuar pėr 50 mijė euro mospagesė nga ish truproja, i cili thotė se aktorja kurrė nuk i ka paguar shėrbimet e tij tė kujdesit.
David Kim, ka bėrė tė ditur se ishte pajtuar tė shėrbejė me qira pėr aktoren si roje personale pėr njė shumė prej 4 mijė dollarėsh nė javė, pėr shėrbim 24 orėsh, por kurrė nuk i ka marrė kėta para.

Kim ka thėnė se kontrata mes tyre ka pėrfshirė periudhėn 13 tetor, 2006, dhe 10 mars, 2007, dhe se Lohan i ka atij tė papaguara njė shumė prej mė shumė se 55 mijė euro pėr pagėn si dhe njė dėm tė shkaktuar me veturė qė kap vlerėn afro 1.500 dollarė.

“Nuk jam i informuar pėr atė truproje. Unė as qė kam dėgjuar pėr atė person”, ka qenė pėrgjigja e zėdhėnėsit tė Lohanit.


_________________
*AdmiraL* and «Hollywood»® - the World is MinE...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://AdmiralhackeR.hi5.com
 
Lindsay Lohan akuzohet nga truproja
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: