Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Clooney frikėsohet tė kėrkojė veten nė internet

Shko poshtė 
AutoriMesazh
AdmiraL
Webmaster
Webmaster
avatar

Male
Numri i postimeve : 1911
Age : 98
Location : World
Job/hobbies : Basketball
Humor : Mr Bean
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Clooney frikėsohet tė kėrkojė veten nė internet   9/4/2008, 18:37

Gruari i Hollywoodit, George Clooney, ka thėnė se ai shmang kėrkimin e emrit tė tij nė internet, pasi qė frikohet se do tė lexojė kritika “brutale” pėr veten e tij.
Aktori i filmit tė ri ‘Leatherheads’, thotė se pasi qė kishte lexuar disa komente negative mė herėt nė internet, ai preferon tė mendojė nė mėnyrėn e tij, “tė qetė ku gjithēka ėshtė mirė” dhe tė shmangė atė ēfarė “njerėzit e zemėruar” thonė pėr tė.

“Disa vite mė herėt, lexova nė njė ueb faqe diēka ēfarė ishte folur. Kishte tė themi qindra njerėz qė rinin nė dhoma tė errėta dhe shkruanin gjepura pėr ju. Ishte brutale! Sheh shumė njerėz tė inatosur nė internet. Mbaj mend qė pata thėnė, ‘Kurrė nuk do bėj mė, kurrė’. Mė shumė do tė jetoja me gėzimin tim, nė njė botė tė qetė ku do tė mendoja se ēdo kush ėshtė njeri i mirė”, ka thėnė Clooney.


_________________
*AdmiraL* and «Hollywood»® - the World is MinE...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://AdmiralhackeR.hi5.com
 
Clooney frikėsohet tė kėrkojė veten nė internet
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: