Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 ELITA 5 DHURON 7 MIJE EURO PER TRAGJEDINE E GERDECIT

Shko poshtė 
AutoriMesazh
AdmiraL
Webmaster
Webmaster
avatar

Male
Numri i postimeve : 1911
Age : 98
Location : World
Job/hobbies : Basketball
Humor : Mr Bean
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: ELITA 5 DHURON 7 MIJE EURO PER TRAGJEDINE E GERDECIT   9/4/2008, 18:35

Grupi i njohur muzikor, "Elita 5", ka dhuruar 6 mije euro dhe 1500 dollare per tragjedine e Gerdecit. Ministria e Brendshme deklaroi se dy anetare te grupit te njohur muzikor, "Elita 5", Arif Ziberi dhe Besim Ibrahimi, zhvilluan nje vizite ne Bashkine e Vores, per te deshmuar solidaritetin me banoret e demtuar nga shperthimi qe ndodhi me 15 mars te ketij viti ne fshatin Gerdec. Artistet u priten nga kryetari i Bashkise se Vores, Fiqiri Ismaili, i cili i informoi mbi demtimet qe kane ndodhur si pasoje e shperthimit dhe mbi masat e marra nga qeveria ne ndihme te banoreve. Pjesetaret e "Elita 5" shprehen ngushellimet per familjet e viktimave, si dhe solidaritetin me familjet e demtuara per perballimin e fatkeqesise
Ziberi informoi se grupi i tij ka zhvilluar nje koncert te posacem, fitimet e te cilit do te shkojne ne ndihme te banoreve te Gerdecit. Ne emer te grupit "Elita 5", Ziberi dhe Ibrahimi i dorezuan kryetarit te bashkise nje ndihme financiare per Gerdecin, prej 6 mije eurosh dhe 1500 dollaresh. Po keshtu, Ziberi i dhuroi kryebashkiakut Ismaili nje bluze te "Elita 5", me mbishkrimin "Se bashku per Gerdecin". Ndersa Ismaili falenderoi grupin "Elita 5" per ndihmen financiare te dhuruar, duke e vleresuar kete si nje gjest humanizmi, i cili e vendos kete grup artistesh ne radhen e institucioneve, donatoreve dhe individeve te ndryshem qe kane dhuruar ndihma financiare apo materiale per perballimin e pasojave nga shperthimi i ndodhur ne Gerdec.


_________________
*AdmiraL* and «Hollywood»® - the World is MinE...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://AdmiralhackeR.hi5.com
 
ELITA 5 DHURON 7 MIJE EURO PER TRAGJEDINE E GERDECIT
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: