Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 INIS GJONI, NE GJYQ PER LEKET E VIDEOS

Shko poshtė 
AutoriMesazh
AdmiraL
Webmaster
Webmaster
avatar

Male
Numri i postimeve : 1911
Age : 98
Location : World
Job/hobbies : Basketball
Humor : Mr Bean
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: INIS GJONI, NE GJYQ PER LEKET E VIDEOS   9/4/2008, 18:33

Gjykata e Apelit ne kryeqytet ka nisur shqyrtimin e kerkeses se bere nga Inis Gjoni, per demshperblimin lidhur me demin moral te shkaktuar nga nxjerrja e videos intime me te dashurin e saj. Gjate seances, avokati i Gjonit ka kerkuar perjashtimin nga trupi gjykues te gjyqtares Zeqine Sollaku, pasi kjo e fundit eshte bashkeshortja e ish-kryeprokurorit Dhori Sollaku, ne kohen e te cilit nga Prokuroria e Pergjithshme ka dale edhe videoja
Trupi gjykues u terhoq per te shqyrtuar kerkesen per perjashtim, por zonja Sollaku u tregua me e shpejte, duke dhene doreheqjen nga gjykimi dhe ne kete menyre, ne seancen e ardhshme pritet dhenia e vendimit perfundimtar per kete.


_________________
*AdmiraL* and «Hollywood»® - the World is MinE...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://AdmiralhackeR.hi5.com
 
INIS GJONI, NE GJYQ PER LEKET E VIDEOS
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: