Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Pamela Anderson tretman nudo pėr Hefnerin

Shko poshtė 
AutoriMesazh
TheBest
Moderator
Moderator
avatar

Male
Numri i postimeve : 4519
Age : 30
Location : Deutschland
Job/hobbies : Fraer
Humor : Filmat qesharake
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Pamela Anderson tretman nudo pėr Hefnerin   8/4/2008, 23:40

Biondja seksipile Pamela Anderson ka vallėzuar lakuriq pėr pronarin e revistės sė famshme pėr meshkuj Playboy, Hugh Hefner, me rastin e ditėlindjes sė tij tė 82-tė.
Sipas tabloidit The Sun, ish-ylli i serialit Baywatch ka vallėzuar pėr Hefnerin nė njė hotel nė Las Vegas. Anderson kishte hyrė nė dhomėn e Hefnerit nė njė hotel nė Las Vegas pa rroba, duke mbathur vetėm kėpucė me take tė larta.

Pronari i hotelit, George Maloof, ka shpjeguar ngjarjen interesante: “Ai ėshtė mahnitur kur e ka parė atė dhe ka buzėqeshur si kurrė mė parė”.

Anderson, 40-vjeēare, qė nga fillimi i karrierės sė saj, ėshtė paraqitur 12 herė nė ballinėn e revistės Playboy.

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.albade.com
 
Pamela Anderson tretman nudo pėr Hefnerin
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: