Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Paris Hilton kopjon Nicole Richien

Shko poshtė 
AutoriMesazh
TheBest
Moderator
Moderator
avatar

Male
Numri i postimeve : 4519
Age : 30
Location : Deutschland
Job/hobbies : Fraer
Humor : Filmat qesharake
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Paris Hilton kopjon Nicole Richien   8/4/2008, 23:38

Bukuroshja Paris Hilton, e cila aktualisht ėshtė duke e shoqėruar tė dashurin Benji Madden, i cili ėshtė nė turne me grupin e tij “Good Charlotte”, dėshiron tė ndjekė hapat e mikeshės sė saj, Nicole Richie, duke u stabilizuar dhe duke filluar familje.
Por, Nicole, e cila ėshtė e fejuar dhe ka njė foshnjė me vėllanė binjak tė Benjit, Joel, i cili po ashtu ėshtė anėtar i bendit, thuhet se ka akuzuar Parisin se kopjon gjithēka ēfarė ajo bėn.

“Nicole ėshtė e tėrbuar pasi qė nuk mund tė shkojė nė turne me ta, sepse duhet tė qėndrojė nė shtėpi pėr tu kujdesur pėr vajzėn e vogėl, Harlow, derisa Paris gjendet atje, duke bredhur me tė dashurin e saj dhe vėllaun e tij. Nėse Paris mbetet shtatzėnė, Nicole do tė ēmendet. Ajo mendon se Paris kopjon gjithēka qė ajo bėn”, ka thėnė njė burim.

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.albade.com
 
Paris Hilton kopjon Nicole Richien
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: