Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 The Mummy: Tomb of the Dragon Emperor-Jet Li

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė 
AutoriMesazh
Leonita
Administrator
Administrator
avatar

Female
Numri i postimeve : 2988
Location : United Kingdom
Registration date : 30/03/2008

MesazhTitulli: The Mummy: Tomb of the Dragon Emperor-Jet Li   7/4/2008, 20:44

Jat Li pervec filmit te tij ne bashkpunim me Jackie Chan, tash ne vitin 2008 do shfaq ne kinema edhe filmin:
"The Mummy 3: Tomb of the Dragon Emperor"... Permbajtja eshte e mumies dhe ky eshte shkaku qe filmi quhet si The Mummy 3 (III), me prapashtesen e vete. Mund ta ndiqni ne Video se qka ndodh ne kete film ne pika shum te shkurtra.


Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
The Mummy: Tomb of the Dragon Emperor-Jet Li
Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Arti dhe Kultura :: Kinematografia dhe Teatri-
Kėrce tek: