Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Courteney Cox i ēmendur ?

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Leonita
Administrator
Administrator
avatar

Female
Numri i postimeve : 2988
Location : United Kingdom
Registration date : 30/03/2008

MesazhTitulli: Courteney Cox i ēmendur ?   7/4/2008, 18:12

Courteney Cox nuk dihet a ke pesuar nje tragjedi me trurin e tij por ndoshta edhe po, pasi ate qe ka thene ai nuk eshte dicka normale. Me sa duket ai nuk eshte nje prind i mire dhe i sjellshem ndaj femise se vet. 42 vjecari Cox, ka thene se e urren femine e tij te vogel. Kjo sipas te gjithe analizave d.m.th nje deshtim fatal me ndjenjat e nje prindi si Cox.
Vetem mund te vije nje keqardhje per femine e tij qe mund te thot se nuk ka nje te ardhme te mire dhe nuk e pret nje dashuri prinderore se te dy prinderit me sa duket e urrejne pa asnje arsye. Nuk dihet se si e kane deklaruar dy prinderit e nje femije fat keq se e urrejne, dhe gjykatesi amerikan i njohur Leart Di, ka thene se duhet te denohet nje qift i till qe urrejne femine e tyre te vete, por denimi mund te jete ose i te dyve, ose ta marrin femine dhe ta qojne dikund ku do gjeje nje dashuri te mire prinderore jo te vertete por te pakten jo urrejtje ate qe e ka deri tani ne prinderit e vete te vertete qe e kane sjelle ne jete e sot pa logjik vet pa turp deklarojne se e urrejne femine e tyre.

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Courteney Cox i ēmendur ?
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: