Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Atkinson e ēmendur pas Ronaldos.

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Leonita
Administrator
Administrator
avatar

Female
Numri i postimeve : 2988
Location : United Kingdom
Registration date : 30/03/2008

MesazhTitulli: Atkinson e ēmendur pas Ronaldos.   7/4/2008, 18:10

Ka njė kohė qė lajmi pėr lojtarin portugez tė Manchester United, Cristiano Ronaldo, qė ka njė lidhje me Gemma Atkinson, ėshtė pėrhapur gjithkund. Mirė kjo tash nuk na bėn pėshtypje pasi vet e ėma e C.Ronaldo, Dolores Aveiro, 54 vjeēare e ka deklaruar se ėshtė njė thash e theme. Me shprehjet e saj:
"Gemma Atkinson's a fibber" qė d.m.th se "Ajo ėshtė njė gėnjeshtare". Mamaja e C.Ronaldo ka thėnė qė biri i saj kurr nuk ka patur qėllime dashurie me Gemmėn pasi ai as nuk e ka shikuar ndonjėherė nė sy.
Ajo ėshtė shprehur shumė e nervėzuar duke treguar se "Ai nuk ka tė dashur", dhe pėr ta garantuar kėtė ka thėnė:
'I put my hands in the fire as he did not go with the girl people say is his girlfriend'.( Unė i fus duart nė zjarr pė ta garantuar se ai nuk ka tė dashur por nuk e dimė pse populli flet njė gjė tė till.) Dhe veēmas kėsaj ajo me vite ėshtė mė e madhe se C.Ronaldo. E ėma e C.Ronaldo ka thėnė se familja e saj ėshtė e ndershme dhe nuk do ta lejojė kurr tė birin pėr tė patur njė lidhje me femėr pa e forcuar atė lidhje me traditat familjare, kryesisht me fejesė. Tė gjithė kėto fjalė ajo i ka thėnė me sigurinė mė tė madhe nė sytė e saj. Dhe sa her qė gazetarėt e "The Sun" ja kanė pėrmendur Gemmėn, ajo gjithmon e mė tepėr e nevrikos, ka thėnė, se ajo ėshtė njė mashtruese dhe gėnjeshtare, qė flet diēka qė nė fakt nuk ekziston.
Edhe vet C.Ronaldo ka thėnė nė shumė media tė hapura se ai nuk ka gjė me atė vajzė dhe mė sė paku nuk mund ta ketė as tė dashur pasi ai nuk ndjen gjė pėr tė dhe kėto janė vet fjalėt e njė mashtrueseje si Gemma Atkinson.
"Unė nuk jam i dashuruar pėr momentin".- ka thėnė C.Ronaldo, kurse e ėma e ka pėrmbajtur :
"Ai nuk ka tė dashur".

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Atkinson e ēmendur pas Ronaldos.
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: