Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 “Top-fest 5” mbledh kėngėtarėt mė nė zė!

Shko poshtė 
AutoriMesazh
TheBest
Moderator
Moderator
avatar

Male
Numri i postimeve : 4519
Age : 30
Location : Deutschland
Job/hobbies : Fraer
Humor : Filmat qesharake
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: “Top-fest 5” mbledh kėngėtarėt mė nė zė!   7/4/2008, 00:39

Listės sė kėngėtarėve qė kanė vendosur tė konkurrojnė nė “Top fest 5” po i shtohen pėrditė emra tė famshėm tė muzikės shqiptare nga Shqipėria, Kosova dhe viset tjera shqiptare. Nė kėtė festival tė tė rinjve, kanė vendosur tė konkurrojnė edhe dy etheistėt e “Etheve” tė fundit, fituesja e tyre, Kejsi Tola dhe vajza nga Gjakova Dorina Xėrxa e cila arriti tė renditet e treta nė “Ethe”. Pjesė e “Top Fest 5” janė bėrė edhe Kamela, Vesa Luma, Stine, Ingrid Gjoni... Nė “Top Fest 5”, ndryshe nga edicionet e tjera, pėrveē votave tė publikut kėngėtarėt do tė vlerėsohen edhe nga njė juri profesioniste. Lajmin e ka bėrė tė ditur vetė drejtori artistik i festivalit Bojken Lako. Kėtė vit nuk do tė jetė vetėm publiku, ai qė do tė vendosė nė lidhje me ēmimin e parė. Dhe kjo pėr shkak tė ngritjes sė nivelit profesional dhe tė barazimit tė vlerave monetare me vlerėn e kėngės. Festivali ka rreth 150 pjesėmarrės.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.albade.com
 
“Top-fest 5” mbledh kėngėtarėt mė nė zė!
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: