Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Britney dhe Kevin, sėrish sė bashku?

Shko poshtė 
AutoriMesazh
TheBest
Moderator
Moderator
avatar

Male
Numri i postimeve : 4519
Age : 30
Location : Deutschland
Job/hobbies : Fraer
Humor : Filmat qesharake
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Britney dhe Kevin, sėrish sė bashku?   7/4/2008, 00:36

Britney Spears dhe Kevin Federline sėrish tė dashuruar? Duket se kėngėtarja dhe ish-bashkėshorti i saj kanė pasur njė takim sekret pėr tė rregulluar copat e prishura tėraportit tė tyre. Pėr tė pėrfituar kujdestarinė e fėmijėve, Jayden James, 18 muaj, dheSean Preston, dy vjeē, ēifti, sipas tė mirė informuarve, duket se kanė ndėr mend t’ijapin edhe njė shans tjetėr dashurisė sė tyre, aq tė pėrfolur, por qė i bėri edhe aq shumė protagonistė.
Kevin e Britney, qė u divorcuan nė qershor 2007, pasi kremtuan Pashkėt sėbashku, vendosėn t’i jepnin edhe njė shans lidhjes sė tyre, e cila sipas tyre atėherė kishte marrėfund. “Janė takuar pėr Pashkė, – ka thėnė njė burim i revistės ‘Star’, - Takimi ka shkuar mirė, aqsa Britney e Kevin vendosėn tė bėnin njė udhėtim tė gjatė larg zhurmės sė Hollywood pėr tėvendosur nė vijė raportin e tyre.

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.albade.com
 
Britney dhe Kevin, sėrish sė bashku?
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: