Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Madonna: Kurrė s’do plakem dhe trashem

Shko poshtė 
AutoriMesazh
TheBest
Moderator
Moderator
avatar

Male
Numri i postimeve : 4519
Age : 30
Location : Deutschland
Job/hobbies : Fraer
Humor : Filmat qesharake
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Madonna: Kurrė s’do plakem dhe trashem   7/4/2008, 00:34

Diva e muzikės pop, Madonna, ėshtė betuar se do ta vazhdojė punėn e saj plot tension edhe nė moshėn e shtyrė, sepse ajo trembet se nėse pushon do tė trashet.
Kėngėtarja e hitit, “Material Girl”, e cila ėshtė 49-vjeēare, ka frikė se nėse heq dorė nga puna ajo do tė fitojė shumė nė peshė, kėshtu qė ėshtė e vendosur qė tė shtojė mė tepėr punė nė orarin e saj.

“Nuk do tė lejoj qė tė ndikohem nga mosha. Pse duhet ta bėjė kėtė njė femėr? Nuk do tė ngadalėsohem, tė tėrhiqem nga puna tė qėndroj nė shtėpi dhe tė trashem. Kurrė s’do ta lejoj kėtė”, ka thėnė Madonna.

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.albade.com
 
Madonna: Kurrė s’do plakem dhe trashem
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: