Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Affleck aksidental trafikues

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Leonita
Administrator
Administrator
avatar

Female
Numri i postimeve : 2988
Location : United Kingdom
Registration date : 30/03/2008

MesazhTitulli: Affleck aksidental trafikues   6/4/2008, 12:54

Aktorit Ben Affleck i ėshtė dashur tė ngushėlloj njė grua, pasi bėri ndeshje nė trafik. Affleck ishte nė veturė tė njė miku, derisa njė grua u pėrplas me veturėn e tyre nė Washignton.
Pėr tabloidin amerikanė “The Globe”, gruaja ka njoftuar se palėt e pėrfshira nė aksident kishin rėnė dakord tė ndaleshin nė njė park, pėr tė pritur forcat e ndihmės, derisa nėn lot ka vrojtuar aktorin e Hollivudit. “Nė natyrė ishte edhe mė i bukur dhe mė i ėmbėl.
Ai mė ngushėlloi pa mas, duke mė kėshilluar qė nė tė ardhmen tė kem vėmendje mė tė madhe nė trafik. ‘Gjithēka ėshtė nė rregull, mos qajė’, kanė qenė fjalėt e tij”, ka thėnė gruaja.


Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Affleck aksidental trafikues
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: