Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Beyonce dhe Jay-Z martohen

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Leonita
Administrator
Administrator
avatar

Female
Numri i postimeve : 2988
Location : United Kingdom
Registration date : 30/03/2008

MesazhTitulli: Beyonce dhe Jay-Z martohen   6/4/2008, 12:52

Pas shumė vite spekulimesh, mė nė fund kėngėtarja Beyonce Knowles ėshtė martuar tė premten me tė dashurin e saj prej vitesh, reperin Jay-Z.
Edhe pse nuk ka ende konfirmim nga ēifti, njė shoqe e Beyonce ka thėnė: “Ka ndodhur herėt nė mbrėmje. Jay dėshironte qė tė jetė njė ēėshtje shumė private, ku do tė merrnin pjesė vetėm miqtė dhe familja”.
Pas ceremonialit tė martesės, mbrėmja kishte vazhduar me njė ndejė luksoze nė apartamentin e Jay-Z, ku kishin qenė edhe nėna e Beyonce, Tina Knowles, babai Mathew, i cili ėshtė edhe producent i kėngėtares, motra e saj Solange, shoqet nga grupi “Destiny's Child”, Kelly Rowland dhe Michelle Williams, dhe mikesha e tyre Gwyneth Paltrow.

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Beyonce dhe Jay-Z martohen
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: