Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Minogue kundėr adoptimit

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Leonita
Administrator
Administrator
avatar

Female
Numri i postimeve : 2988
Location : United Kingdom
Registration date : 30/03/2008

MesazhTitulli: Minogue kundėr adoptimit   6/4/2008, 12:51

Pop kėngėtarja australiane, Kylie Minogue, u ka dhėnė fund spekulime kinse ajo ėshtė duke planifikuar tė adoptojė njė fėmijė nga banorėt autoktonė tė Australisė, aborixhinėt.
Ylli i kėngės, "I Can't get you (Out of my Mind)", ka mohuar thashethemet se ajo dėshiron tė ndjekė hapat e tė famshmeve tjera, Angelina Jolie dhe Madonna, duke thėnė se ajo ende nuk dėshiron tė krijojė familje.
“Kam dėgjuar spekulime pėr kėtė gjė, mė duket se kanė ardhur nga gazetat britanike. Megjithatė nuk ėshtė e vėrtetė, ka shumė spekulime pėr mua dhe tė ardhmen time. Do tė dėshiroja tė kem familje dikur, por nuk e di kur do tė ndodhė kjo”, ka thėnė 39-vjeēarja.

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Minogue kundėr adoptimit
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: