Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Ilda e “Big Brother” nė internet me foto lesbike

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Leonita
Administrator
Administrator
avatar

Female
Numri i postimeve : 2988
Location : United Kingdom
Registration date : 30/03/2008

MesazhTitulli: Ilda e “Big Brother” nė internet me foto lesbike   6/4/2008, 12:50

Ka hyrė nė lojėn e “Big Brother”, si njė personazh anonim. Megjithatė duke hyrė aty e dinte, qė nuk mund tė mbetej gjatė e tillė. Ilda, njė prej dy vajzave qė javėn e kaluar iu shtuan banorėve tė shtėpisė sė “Big brother” duket, se ka tėrhequr menjėherė vėmendjen e forumeve tė ndryshme nė internet, e vetvetiu edhe tė mediave. Vajza nga Tropoja, e cila ka jetuar pėr shumė vite nė Shtetet e Bashkuara tė Amerikės, natyrisht, qė ka tė shkuarėn e saj. Njė tė shkuar pak tė njohur dhe qė ndoshta pakujt i kishte interesuar deri nė kėto momente. Por tashmė, qė Ilda ka hyrė nė shtėpinė e “Big brother”, duket se gjithēka qė lidhej me jetėn e saj tė dikurshme, ka nisur tė shfaqė interes. Dhe jo vetėm kaq. Tė gjithė ata, qė mė parė e kanė njohur bukuroshen tropojane, nuk kanė ngurruar tė postojnė nė internet foto apo informacione tė ndryshme rreth saj. U ndalėm tek Ilda, sepse ajo shfaqet momentalisht, si njė personazh interesant dhe me tė shkuar po kaq interesante. Duke iu referuar faqes sė saj personale nė www.myspace.com, tashmė nė adresa tė ndryshme nė internet qarkullojnė disa foto tė nxehta tė Ildės, qė nė fakt mė shumė se sa pėr natyrėn dhe karakterin e saj flasin pėr shijet e saj seksuale.
Nė njėrėn prej fotove ajo shfaqet nė shtrat me dy vajza tė tjera, ndėrsa janė duke tymosur nga njė cigare, ndėrsa njė imazh tjetėr e ka fokusuar atė, ndėrsa puth nė buzė njė vajzė tjetėr. Dhe natyrisht kaq ka mjaftuar, qė tė njohurit, fansat dhe ata qė e ndjekin pėrmes ekranit nė shtėpinė e “Big brother” tė diskutojnė rreth kėtij argumenti. A mund tė jetė Ilda lesbike? Duket se pėr kėtė pikė organizatorėt e “Big brother” nuk janė aspak tė interesuar. Pėrpara se ta pranonin vajzėn si banore tė shtėpisė ata janė njohur edhe me profilin e saj nė myspace e natyrisht edhe me fotot nė fjalė. Megjithatė burime brenda tyre shprehen, se nuk kanė dijeni pėr preferencat e saj seksuale. Sa pėr foton e krevatit, aty thuhet se Ilda ėshtė me njė shoqen e saj. Nga ana tjetėr nė internet qarkullojnė foto tė Ildės edhe me djem. Madje nė njėrėn prej tyre gjendet njė diēiturė interesante, e shkruar nga vetė ajo nė gjuhėn angleze. “My eyes were his and his mine, but now that’s all left behind”. (Sytė e mi ishin tė tijėt dhe sytė e tij ishin tė mitė, por tashmė gjithēka e kemi lėnė pas). Mjaftojnė kėto fjalė pėr tė kuptuar se mes Ildės dhe djalit tė fotografisė ka pasur diēka mė tepėr, se sa njė lidhje e thjeshtė miqėsie, por qė me sa duket ka marrė fund. Nga ana tjetėr nė kėtė javė tė parė brenda shtėpisė, Ilda nuk ka pasur mė imazhin e vajzės sė ndrojtur me tė cilin u prezantua nė fillim. Pėrkundrazi kėtė radhė ka marrė rolin e femrės koketė, qė pėrpiqet tė joshė gjithė meshkujt e shtėpisė. Mos ndoshta ėshtė kjo njė strategji e saj pėr tė arritur deri tek ēmimi?! Nuk i dihet. Vetė organizatorėt e programit, tė pyetur rreth kėsaj ideje nuk e pohojnė, por as nuk e mohojnė atė, gjė qė nė tė vėrtetė nuk iu pėrket atyre. “Nuk i dimė strategjitė qė pėrdorin konkurrentėt. Ndoshta Ilda ėshtė koshiente pėr bukurinė, qė ka dhe kėrkon ta pėrdorė”, shprehet njėri prej tyre. Nuk dimė nėse vėrtet Ilda ka zgjedhur njė strategji tė tillė dhe pėr mė tepėr tė shohim nėse ajo do tė funksionojė.
A mund tė jetė Ilda lesbike? Duket se pėr kėtė pikė organizatorėt e “Big brother” nuk janė aspak tė interesuar. Pėrpara se ta pranonin vajzėn si banore tė shtėpisė ata janė njohur edhe me profilin e saj nė myspace e natyrisht edhe me fotot nė fjalė. Megjithatė burime brenda tyre shprehen, se nuk kanė dijeni pėr preferencat e saj seksuale.


Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Ilda e “Big Brother” nė internet me foto lesbike
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: