Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Eve Mendes ndjehet mė mirė

Shko poshtė 
AutoriMesazh
TheBest
Moderator
Moderator
avatar

Male
Numri i postimeve : 4519
Age : 30
Location : Deutschland
Job/hobbies : Fraer
Humor : Filmat qesharake
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Eve Mendes ndjehet mė mirė   4/4/2008, 14:25

Pas qėndrimit disa javor nė njė klinik tė kurimit nė Amerikė, aktorja e Hollivudi Eva Mendez ėshtė prezantuar nė formėn mė tė mirė tė mundur. “Dielli po shkėlqen”, kėshtu ka deklaruar Mendez pėr revistėn “People”, e cila pėr momenti ėshtė duke ndjekur njė program fituesi, nė mėnyrė qė tė parapėrgatitet pėr projektet filmike qė po e presin.
Aktorja 34 vjeēare, ka folur rreth sfidave, planeve tė kėtij viti dhe leksionit qė ka marr se si tė ē’lodhet, mirėpo nuk ka dashur tė flasė mbi shkakun e shtrimit nė klinik. “Tre vitet e fundit ishin tė tmerrshme pėr mua, mirėpo tani ndjehem shumė mirė”, ka deklaruar Mendez. Edhe nė sferėn private ajo ėshtė mjaft e lumtur. Pėr shumė vite me radhė, Mendez ėshtė nė lidhje me producentin George Gargurevich

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.albade.com
 
Eve Mendes ndjehet mė mirė
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: