Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Festė e pėrbashkėt pėr ditėlindjet e Fergiet dhe Tarantinos

Shko poshtė 
AutoriMesazh
TheBest
Moderator
Moderator
avatar

Male
Numri i postimeve : 4519
Age : 30
Location : Deutschland
Job/hobbies : Fraer
Humor : Filmat qesharake
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Festė e pėrbashkėt pėr ditėlindjet e Fergiet dhe Tarantinos   4/4/2008, 14:23

Kėngėtarja Fergie ka zbuluar se tė premten e kaluar ishte bashkuar me skenaristin dhe regjisorin, Quentin Tarantino, pėr t’i festuar ditėlindjet e tyre sė bashku nė Las Vegas.
Fergie dhe Tarantino, tė cilėt e kanė ditėlindjen nė datė tė njėjtė, me 27 mars, i kanė mbushur nga 33, respektivisht 45 vjet, ndėrsa mbrėmja ėshtė mbajtur nė njė klub nė “qytetin e mėkatit” deri nė orėt e hershme tė mėngjesit.

“Dėshironim tė bėjmė diēka tė ēmendur dhe diēka shumė argėtuese”, ka thėnė kėngėtarja e grupit “Black Eyed Peas”.

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.albade.com
 
Festė e pėrbashkėt pėr ditėlindjet e Fergiet dhe Tarantinos
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: