Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Alba do ta pagėzojė vajzėn e saj me emrin Honor

Shko poshtė 
AutoriMesazh
TheBest
Moderator
Moderator
avatar

Male
Numri i postimeve : 4519
Age : 30
Location : Deutschland
Job/hobbies : Fraer
Humor : Filmat qesharake
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Alba do ta pagėzojė vajzėn e saj me emrin Honor   4/4/2008, 14:20

Revista “Star” ka bėrė tė ditur se Jessica Alba (26) sė shpejti do ta ketė njė vajzė. Sipas kėsaj reviste, Alba ka vendosur qė gocėn e saj ta pagėzojė me emrin Honor. Pėr kėtė shkak miqtė e saj janė duke pėrgatitur njė ndejė nė shtėpinė e menaxherit Chris Henze
“Emri ėshtė i bukur. E ka zgjedhur, sepse Alba e konsideron nder qė ky fėmijė ėshtė fryt i dashurisė sė saj me Cash Warren. Njėri nga mysafirėt qė do tė marrė pjesė nė ndejė, Albas do t`ia dhurojė njė qafore me emrin Honor”, i ka thanė revistės “Star” njė burim i afėrt me Alban.

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.albade.com
 
Alba do ta pagėzojė vajzėn e saj me emrin Honor
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: