Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Porto nėn hetime

Shko poshtė 
AutoriMesazh
BoraBardh
Senior Member
Senior Member
avatar

Female
Numri i postimeve : 1399
Age : 31
Location : Kosova
Job/hobbies : ??
Humor : ??
Registration date : 12/12/2007

MesazhTitulli: Porto nėn hetime   2/4/2008, 16:28

Kampioni portugez, Porto ėshtė akuzuar pėr kurdisje tė dy ndeshjeve tė edicionit 2003/04, atėherėė kur skuadrėn e drejtonte portugezi Hose Murinjo.
“Jemi njoftuar pėr kėtė akuzė qė ėshtė ngritur pėr ne nga federata portugese e futbollit”, kanė njoftuar zyrtarėt e Portos pėrmes ueb faqes zyrtare tė klubit. “Ne kemi kuptuar qė ndeshja qė e fituam 2:0 kundėr Estrela da Amadorės dhe takimi pa gola kundėr Beira Mar janė duke u hetuar.

Nė kėtė hetim ėshtė pėrfshirė edhe presidenti i skuadrės Horge Pinta, pasi akuzohet pėr manipulim me gjyqtarėt”, kanė bėrė tė ditur drejtuesit e Portos. Murinjo ka drejtuar Porton nė atė edicion, duke e fituar titullin e Ligės sė Kampionėve si dhe titullin e ligės portugeze, para se tė kalonte tek Ēelzi, por kjo nuk do tė thotė se emri i tij ėshtė pjesė e kėtij hetimi. Nėse akuzat qė janė ngritur pėr Porton vėrtetohen, atėherė skuadra mund tė dėnohet me pikė, mund t’i shqiptohet dėnim i rėndė nė tė holla, ose edhe mund t’i merret titulli i fituar nė edicionin 2003/04.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Porto nėn hetime
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Tė ndryshme :: Sporti dhe sportdashėsit-
Kėrce tek: