Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Alonso,mė i paguari nė Formula 1

Shko poshtė 
AutoriMesazh
BoraBardh
Senior Member
Senior Member
avatar

Female
Numri i postimeve : 1399
Age : 31
Location : Kosova
Job/hobbies : ??
Humor : ??
Registration date : 12/12/2007

MesazhTitulli: Alonso,mė i paguari nė Formula 1   2/4/2008, 16:27

Ngasėsi i Meklaren Mercedesit nė Formula 1, Fernando Alonso ėshtė cilėsuar si ngasėsi mė i paguar nga tė gjithė ngasėsite garės mė prestigjioze tė Automobilizmit.


Lajmin e ka bėrė tė ditur revista gjermane “Auto Moto und Sport” sipas sė cilės Alonso merr njė pagė vjetore prej 14.5 milionė eurove nė vit, shumė kjo 5 herė mė e madhe se piloti i ferarit Luis Hamilton.Ne vendin e dytė nė renditjen e ngasėsve mė tė paguar gjendet kampioni nė fuqi Kimi Raikonen. Finlandezi Raikonen paguhet me njė pagė prej 14 milionė euro nė vit. Befasia e kėsaj renditje tė publikuar nga revista gjermane ėshtė ngasėsi i Hondės, Baton. Edhe pse ka fituar vetėm njė ēmim tė madh nė 8 edicione tė Formulės 1, Baton paguhet 10 milionė euro nė vit.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Alonso,mė i paguari nė Formula 1
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Tė ndryshme :: Sporti dhe sportdashėsit-
Kėrce tek: