Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Spalletti: Rezultati ėshtė ndėshkues

Shko poshtė 
AutoriMesazh
BoraBardh
Senior Member
Senior Member
avatar

Female
Numri i postimeve : 1399
Age : 31
Location : Kosova
Job/hobbies : ??
Humor : ??
Registration date : 12/12/2007

MesazhTitulli: Spalletti: Rezultati ėshtė ndėshkues   2/4/2008, 16:25

Trajneri i Romas, Luciano Spalletti, ka thėnė pas ndeshjes ēerekfinale tė Ligės sė Kampionėve ndaj Manchester United, se humbja prej 2-0 ėshtė njė rezultat vėshtirė i pėrballueshėm.


“Rezultati nuk tregon lojėn qė ne luajtėm. Luajtėm ashtu siē duhej tė luajmė dhe merituam mė shumė, si nė fillim tė ndeshjes, ashtu edhe nė pjesėn e dytė. Kur ata kaluan nė avantazh ne duhej tė ngremė nivelin e lojės”, ka thėnė Spalletti.

“Rezultati na ndėshkon shumė dhe tash kualifikimi ėshtė shumė i vėshtirė, por ne kemi shėnuar nga dy gola nė udhėtim edhe nė ndeshje tjera tė Ligės sė Kampionėve, andaj do tė shkojmė nė ndeshjen e kthimit pėr tė kėrkuar kualifikim”, ka shtuar ca me optimizėm trajneri italian.

Nė ndeshjen e vitit tė kaluar tė luajtur nė Old Trafford, Roma humbi me rezultat turpėrues prej 7-1 ndaj Manchesterit.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Spalletti: Rezultati ėshtė ndėshkues
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Tė ndryshme :: Sporti dhe sportdashėsit-
Kėrce tek: