Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Shpėrthim nė Harilaē - vdes njė person, plagosen 3 tė tjerė

Shko poshtė 
AutoriMesazh
BoraBardh
Senior Member
Senior Member
avatar

Female
Numri i postimeve : 1399
Age : 31
Location : Kosova
Job/hobbies : ??
Humor : ??
Registration date : 12/12/2007

MesazhTitulli: Shpėrthim nė Harilaē - vdes njė person, plagosen 3 tė tjerė   2/4/2008, 16:23

Nė fshatin Harilaē tė Fushė Kosovės, nė vendin e quajtur “te Bazenat e Ushtrisė”, afėr Goleshit, tė martėn ka ndodhur njė shpėrthim, me ē’rast ka humbur jetėn njė 38 vjeēar dhe tre persona tė tjerė janė plagosur, dy prej tyre mė rėndė.
Dyshohet se shpėrthimin e ka shkaktuar aktivizimi i njė minė e mbetur aty qė nga koha e luftės.

Ndėrkaq pėrmes njė komunikate pėr opinion policia ka njoftuar se personat e plagosur janė tė moshės 50, 48 dhe 27 vjeē, qė tė tre nga fshati Nekovc i Drenasit dhe janė dėrguar nė QKUK pėr tretman mjekėsor.

Menjėherė nė vend tė ngjarjes kanė dalė tė gjitha njėsitė e nevojshme pėr ekzaminimin e vendit tė ngjarjes dhe po punojnė me intensitet tė shtuar pėr tė sqaruar tė gjitha rrethanat tė cilat kanė tė bėjnė me kėtė rast, thuhet nė komunikatėn e policisė.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Shpėrthim nė Harilaē - vdes njė person, plagosen 3 tė tjerė
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: