Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Rusia nuk do lejojė Kosovėn nė OKB

Shko poshtė 
AutoriMesazh
BoraBardh
Senior Member
Senior Member
avatar

Female
Numri i postimeve : 1399
Age : 31
Location : Kosova
Job/hobbies : ??
Humor : ??
Registration date : 12/12/2007

MesazhTitulli: Rusia nuk do lejojė Kosovėn nė OKB   2/4/2008, 16:22

Rusia nuk do ta lejojė Kosovėn tė bėhet vend anėtar i Kombeve tė Bashkuara, tha ministri i jashtėm rus, Sergei Lavrov. Lavrov shtoi se Rusia do pėrdorė fuqinė si vend anėtar i pėrhershėm nė Kėshillin e Sigurimit pėr tė bllokuar rrugėn e Kosovės drejt OKB-sė.
Komentet e Lavrovit u bėn gjatė njė fjalimi nė Dhomėn e Ulėt tė Parlamentit rus, Duma.

Nė tė tjera zhvillime sot ėshtė nisur aeroplani i parė me 40 tonė ndihma humanitare nga Rusia pėr serbėt e Kosovės.
Sipas burimeve ruse sasia e ndihmave pėr pakicėn serbe nė Kosovė do tė jetė 140 tonė.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Rusia nuk do lejojė Kosovėn nė OKB
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: