Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Carey ndėrprenė intervistėn telefonike

Shko poshtė 
AutoriMesazh
TheBest
Moderator
Moderator
avatar

Male
Numri i postimeve : 4519
Age : 30
Location : Deutschland
Job/hobbies : Fraer
Humor : Filmat qesharake
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Carey ndėrprenė intervistėn telefonike   2/4/2008, 01:15

Mariah Carey ka fyer njė moderator tė Britanisė dhe gjithashtu ka ndėrprerė intervistėn telefonike, pasi radio-dj i ka vlerėsuar tė ultė shifrat e shitjes sė albumeve tė saj.
Sipas lajmeve, moderatori Reggie Yates i hamendur ka pyetur kėngėtaren, duke i thėnė se nė gjithė botėn ka shitur 80 milion disqe.
Nė katėr minutat e parė tė intervistės ēdo gjė ishte nė rregull, mirėpo pas pyetjes sė parashtruar nga moderatori ndodhi e kundėrta, pasi Mariah ndėrpreu intervistėn duke i thėnė se nėse ėshtė numri i saktė i shitjeve tė albumeve tė saj.
Nė tė vėrtet Carey ėshtė ndjerė e nėn vlerėsuar pasi llogaritet qė nė gjithė botėn deri mė tani janė shitur 160 milion albume tė saj.

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.albade.com
 
Carey ndėrprenė intervistėn telefonike
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: